Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szczepienia dzieci przeciwko pneumokokom

Data publikacji: 2018-03-26, Data modyfikacji: 2018-04-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Szczepienia dzieci przeciwko pneumokokom

Od 20 marca do 29 czerwca 2018 r. jest możliwość bezpłatnego zaszczepienia dzieci przeciwko pneumokokom. To szczepienie daje najlepszą i skuteczną ochronę przed inwazyjnymi zakażeniami, zapaleniem płuc oraz ostrym zapaleniem ucha środkowego wywołanym przez Streptococcus pneumoniae!

UM Krosno Odrzańskie, Źródło artykułu: krosnoodrzanskie.pl
 
Komentarze
Marek   2018-04-04 11:05:48
koniecznie szczepcie się na pneumokoki ale unikajcie bezplatnej szczepionki tej która wam proponuja w osrodku zdrowia czy w przychodni. Zdecydowanie warto kupic Prevenar na pneumo - do dostania w aptece. Nie oszczedzajcie na swoich dzieciach!
 
Gibon   2018-04-04 11:41:45
A czy te szczepionki naprawdę działają?
 
Maks   2018-04-05 13:55:13
zdecydowanie warto szczepić na pneumokoki. Nie zaszczepisz masz szanse na zapalenie opon mózgowych, zapalenie ucha czy zapalenie płuc. Nie szczep tylko ta darmowa szczepionka Synflorix. Nie zabezpiecza ona przed trzema ważnymi szczepami pneumokoków. Zdecydowanie lepiej kupić szczepionkę w aptece!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Krośnie Odrzańskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo, zajmując powierzchnię 1391 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Odra, Nysa Łużycka, Bóbr i Lubsza), Krzesiński Park Krajobrazowy oraz Gryżyński Park Krajobrazowy, dwa rezerwaty przyrody – „Dębo-wiec” w rejonie Dzikowa oraz „Uroczysko Węglińskie” w rejonie Węglin. Do zabytków zaliczaja się: ruiny krośnieńskiego zamku z czasów Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim, XVI wieczny ratusz miejski z wieżą odchyloną od pionu oraz wolno stojąca baszta Bramy Ostrowskiej również z XVI wieku w Gubinie, XIX wieczna zabudowa mieszkalna we wsi Bytnica, ruiny z XVI wiecznego zamku w miejscowości Gębice, a także zabytkowe kościoły- najstarszy z XIII wieku w stolicy powiatu.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle budowlanym, turystyce oraz rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 29 i 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola