Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Życzenia Burmistrza z okazji Dnia Strażaka

Data publikacji: 2018-05-04, Data modyfikacji: 2018-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Z okazji Dnia Strażaka w imieniu samorządu krośnieńskiego, składam serdeczne życzenia wszystkim tym, którzy społecznie i zawodowo pełnią zaszczytną, niebezpieczną i humanitarną służbę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej. Proszę przyjąć wyrazy szacunku i uznania dla Waszego zaangażowania i poświęcenia za codzienną gotowość do ratowania życia, zdrowia i mienia ludzkiego oraz niesienia pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują. Strażacy to ludzie o mocnym charakterze i zakorzenionym poczuciu odpowiedzialności, poświęcenia i męstwa, którzy są profesjonalistami i nie zabiegają o zaszczyty i nagrody. Pragnę serdecznie podziękować za dotychczasową udaną współpracę. Życzę dalszych sukcesów w Waszej niebezpiecznej i ofiarnej, ale jakże potrzebnej służbie oraz szczęścia i radości w życiu osobistym. Niech św. Florian otacza Was opieką w wypełnianiu strażackiej powinności. Marek Cebula Burmistrz Krosna Odrzańskiego

Pełna treść wiadomości na: krosnoodrzanskie.pl/9-aktualnosci/727-zyczenia-burmistrza-z-okazji-dnia-strazaka-2
UM Krosno Odrzańskie, Źródło artykułu: krosnoodrzanskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Krośnie Odrzańskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo, zajmując powierzchnię 1391 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Odra, Nysa Łużycka, Bóbr i Lubsza), Krzesiński Park Krajobrazowy oraz Gryżyński Park Krajobrazowy, dwa rezerwaty przyrody – „Dębo-wiec” w rejonie Dzikowa oraz „Uroczysko Węglińskie” w rejonie Węglin. Do zabytków zaliczaja się: ruiny krośnieńskiego zamku z czasów Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim, XVI wieczny ratusz miejski z wieżą odchyloną od pionu oraz wolno stojąca baszta Bramy Ostrowskiej również z XVI wieku w Gubinie, XIX wieczna zabudowa mieszkalna we wsi Bytnica, ruiny z XVI wiecznego zamku w miejscowości Gębice, a także zabytkowe kościoły- najstarszy z XIII wieku w stolicy powiatu.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle budowlanym, turystyce oraz rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 29 i 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola