Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Data dodania: 2013-08-30
 
Firma TIMON'S świadczy usługi profesjonalnego prania tapicerki samochodowej. Usługi świadczymy zarówno u klienta, jak i w siedzibie firmy. Do każdej usługi dajemy gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz zadowolenia – GRATIS !!! Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, firma TIMON'S świadczy usługi prania również w soboty, niedziele i święta !!!
Usługę prania kończymy dopiero w momencie pozbycia się całego brudu z tkaniny, a nie w momencie, w którym brud znika wyłącznie z jej wierzchu.

Zajmujemy się praniem foteli przednich, kanap tylnych, boczków drzwiowych, podsufitki, podłokietników, dywaników (również gumowych), wykładziny, bagażnika, czyszczeniem i impregnacja kokpitów, plastików oraz czyszczeniem szyb. Oprócz tapicerki samochodowej, pierzemy również tapicerkę meblową w domach, dywany oraz wykładziny.
Z informacji od klientów wynika, że firma timon's średnio usługę prania wykonuje o połowę dłużej od konkurencji, zatem jakość wykonywanych przez nas usług jest na znacznie wyższym poziomie, przy tych samych cenach. Spośród konkurencji wyróżnia nas JAKOŚĆ !!!

Zadowolenie klienta jest dla nas szczególnie ważne. Liczymy na pozyskiwanie stałych klientów i obsługę ich przez lata, zamiast większej ilości jednorazowych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.timons.pl w celu zapoznania się z całą oferta firmy, cennikiem oraz zdjęciami z realizacji. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook'u oraz Google+

Dla lajkujących nasze profile oferujemy RABAT 10% na wszystkie usługi do końca października !!!

W razie pytań, zapraszam do kontaktowania się:)

"W czystym otoczeniu żyje się lepiej"
TIMON'S
Kontakt
512 808 353

kontakt@timons.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Krośnie Odrzańskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo, zajmując powierzchnię 1391 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Odra, Nysa Łużycka, Bóbr i Lubsza), Krzesiński Park Krajobrazowy oraz Gryżyński Park Krajobrazowy, dwa rezerwaty przyrody – „Dębo-wiec” w rejonie Dzikowa oraz „Uroczysko Węglińskie” w rejonie Węglin. Do zabytków zaliczaja się: ruiny krośnieńskiego zamku z czasów Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim, XVI wieczny ratusz miejski z wieżą odchyloną od pionu oraz wolno stojąca baszta Bramy Ostrowskiej również z XVI wieku w Gubinie, XIX wieczna zabudowa mieszkalna we wsi Bytnica, ruiny z XVI wiecznego zamku w miejscowości Gębice, a także zabytkowe kościoły- najstarszy z XIII wieku w stolicy powiatu.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle budowlanym, turystyce oraz rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 29 i 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola