Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ, DYWANÓW I WYKŁADZIN

Data dodania: 2013-08-30
 
Firma timon's świadczy usługi profesjonalnego prania tapicerki meblowej, samochodowej, dywanów i wykładzin metodą ekstrakcyjną. Usługi świadczymy zarówno u klienta, jak i w siedzibie firmy. Oferujemy także możliwość odbioru dywanów od klienta, wyprania ich w siedzibie firmy i dostarczenia pod wybrany adres. Do każdej usługi dajemy gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz zadowolenia – GRATIS !!! Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, firma timon's świadczy usługi prania również w soboty, niedziele i święta !!!

Usługę prania kończymy dopiero w momencie pozbycia się całego brudu z tkaniny, a nie w momencie, w którym brud znika wyłącznie z wierzchu.

Działamy na terytorium powiatu krośnieńskiego, a nawet dalej.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.timons.pl w celu zapoznania się z całą oferta firmy, cennikiem oraz zdjęciami z realizacji. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook'u oraz Google+Do końca października oferujemy rabat 10% na wszystkie usługi.W razie pytań, proszę o kontakt

TIMON'S
Kontakt
512 808 353kontakt@timons.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Krośnie Odrzańskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo, zajmując powierzchnię 1391 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Odra, Nysa Łużycka, Bóbr i Lubsza), Krzesiński Park Krajobrazowy oraz Gryżyński Park Krajobrazowy, dwa rezerwaty przyrody – „Dębo-wiec” w rejonie Dzikowa oraz „Uroczysko Węglińskie” w rejonie Węglin. Do zabytków zaliczaja się: ruiny krośnieńskiego zamku z czasów Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim, XVI wieczny ratusz miejski z wieżą odchyloną od pionu oraz wolno stojąca baszta Bramy Ostrowskiej również z XVI wieku w Gubinie, XIX wieczna zabudowa mieszkalna we wsi Bytnica, ruiny z XVI wiecznego zamku w miejscowości Gębice, a także zabytkowe kościoły- najstarszy z XIII wieku w stolicy powiatu.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle budowlanym, turystyce oraz rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 29 i 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola