Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Edukacji Narodowej

Data publikacji: 2017-10-13, Data modyfikacji: 2017-10-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pedagogom i Pracownikom Oświaty życzę czerpania radości ze swego pięknego, choć trudnego, posłannictwa, cierpliwości i zdrowia oraz wspaniałych owoców trudu. Bycie nauczycielem to nie tylko praca. To misja i powołanie. Każdego dnia spotykając się z młodymi krośnianami kształtujecie Państwo ich charaktery, postawy, macie wpływ na życie. Dzięki dużemu zaangażowaniu z Waszej strony i współpracy, którą bardzo sobie cenię, możliwy był dynamiczny rozwój krośnieńskiej oświaty.Państwa życzliwość, wyrozumiałość oraz wsparcie, na które zawsze można liczyć, pozwoliło na osiąganie wielu sukcesów w pracy pedagogicznej i wychowawczej. W tym uroczystym dniu składam bukiet serdecznych i gorących życzeń, zdrowia, życiowej i duchowej mądrości, zachowania pogody ducha, otwartego serca, wszelkiego powodzenia, pomyślności i sukcesów w pracy zawodowej oraz szczęścia w życiu osobistym.

Pełna treść wiadomości na: krosnoodrzanskie.pl/9-aktualnosci/622-dzien-edukacji-narodowej
UM Krosno Odrzańskie, Źródło artykułu: krosnoodrzanskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Krośnie Odrzańskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo, zajmując powierzchnię 1391 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Odra, Nysa Łużycka, Bóbr i Lubsza), Krzesiński Park Krajobrazowy oraz Gryżyński Park Krajobrazowy, dwa rezerwaty przyrody – „Dębo-wiec” w rejonie Dzikowa oraz „Uroczysko Węglińskie” w rejonie Węglin. Do zabytków zaliczaja się: ruiny krośnieńskiego zamku z czasów Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim, XVI wieczny ratusz miejski z wieżą odchyloną od pionu oraz wolno stojąca baszta Bramy Ostrowskiej również z XVI wieku w Gubinie, XIX wieczna zabudowa mieszkalna we wsi Bytnica, ruiny z XVI wiecznego zamku w miejscowości Gębice, a także zabytkowe kościoły- najstarszy z XIII wieku w stolicy powiatu.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle budowlanym, turystyce oraz rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 29 i 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola