Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dotacje na usunięcie azbestu

Data publikacji: 2018-03-07, Data modyfikacji: 2018-03-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Dotacje na usunięcie azbestuInformujemy, że do 31 marca 2018 r. przyjmowane są wnioski o udzielenie dotacji na usunięcie wyrobów zawierających azbest. Wnioski można pobrać ze strony http://www.krosnoodrzanskie.pl/azbest i po wypełnieniu złożyć w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim. Do wniosku należy dołączyć mapkę w skali 1:500 lub 1:1000 oraz zgłoszenie wykonania robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Krośnie Odrzańskim (kserokopia z potwierdzeniem złożenia). Dodatkowe informacje można zasięgnąć pod nr telefonu 68 4109761.

Pełna treść wiadomości na: krosnoodrzanskie.pl/dla-mieszkanca/698-dotacje-na-usuniecie-azbestu
UM Krosno Odrzańskie, Źródło artykułu: krosnoodrzanskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Krośnie Odrzańskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo, zajmując powierzchnię 1391 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Odra, Nysa Łużycka, Bóbr i Lubsza), Krzesiński Park Krajobrazowy oraz Gryżyński Park Krajobrazowy, dwa rezerwaty przyrody – „Dębo-wiec” w rejonie Dzikowa oraz „Uroczysko Węglińskie” w rejonie Węglin. Do zabytków zaliczaja się: ruiny krośnieńskiego zamku z czasów Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim, XVI wieczny ratusz miejski z wieżą odchyloną od pionu oraz wolno stojąca baszta Bramy Ostrowskiej również z XVI wieku w Gubinie, XIX wieczna zabudowa mieszkalna we wsi Bytnica, ruiny z XVI wiecznego zamku w miejscowości Gębice, a także zabytkowe kościoły- najstarszy z XIII wieku w stolicy powiatu.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle budowlanym, turystyce oraz rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 29 i 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola