Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Babski Wieczór

Data publikacji: 2014-03-03, Data modyfikacji: 2014-03-03
A A AWydrukDrukuj  
 

Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” w Krośnie Odrzańskim serdecznie zaprasza na BABSKI WIECZÓR. Jest to impreza przygotowana z myślą o Paniach z okazji ich święta Dnia Kobiet. 7 marca 2014 r. (piątek) o godzinie 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim odbędzie się kobiecy panel dyskusyjny i artystyczny.

 

W tym dniu będzie można się dowiedzieć, jak pielęgnować kwiaty, spróbować dietetycznych sałatek i zdobyć na nie przepisy. Część artystyczna to występy kabaretu Zalotka oraz Teatru Rozrywki Trójkąt. Artur Beling wystąpi z programem „Nie wierz nigdy kobiecie, żadnej na świecie…”

 

Koszt biletu na BABSKI WIECZÓR to 5 zł. Bilety są do nabycia w siedzibie CAK „Zamek”, w sklepie Żabka przy ul. Poznańskiej 31 oraz w dniu imprezy.

 

Partnerzy imprezy: kwiaciarnia Kraina Czarów i Stary Młyn w Brzeźnicy.

 

 

 

 

UM Krosno Odrzańskie, Źródło artykułu: www.krosnoodrzanskie.pl, Autor zdjęć: UM Krosno Odrzańskie
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krośnieński - powiat w województwie lubuskim z siedzibą w Krośnie Odrzańskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Gubin, Krosno Odrzańskie i Maszewo, zajmując powierzchnię 1391 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Odra, Nysa Łużycka, Bóbr i Lubsza), Krzesiński Park Krajobrazowy oraz Gryżyński Park Krajobrazowy, dwa rezerwaty przyrody – „Dębo-wiec” w rejonie Dzikowa oraz „Uroczysko Węglińskie” w rejonie Węglin. Do zabytków zaliczaja się: ruiny krośnieńskiego zamku z czasów Henryka Brodatego w Krośnie Odrzańskim, XVI wieczny ratusz miejski z wieżą odchyloną od pionu oraz wolno stojąca baszta Bramy Ostrowskiej również z XVI wieku w Gubinie, XIX wieczna zabudowa mieszkalna we wsi Bytnica, ruiny z XVI wiecznego zamku w miejscowości Gębice, a także zabytkowe kościoły- najstarszy z XIII wieku w stolicy powiatu.

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na przemyśle budowlanym, turystyce oraz rolnictwie.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 29 i 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola